Antalya Evde Sabun Paketleme İşi

0
2853

Antalya Evde sabun paketleme işi, evde ek iş arayanlar için mükemmel bir seçenek! Evde sabun paketleme işinde mesai derdiniz yok! Evden çıkmadan binlerce TL kazanacaksınız.

Peki güvenilir iş arama sitesi İŞKUR Antalya paketleme işi veriyor mu? diye düşünenlere cevap kesinlikle evet! Türkiye’nin her yerine İŞKUR evde sabun paketleme işi veriyor.

Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez

Siz de en güvenilir Antalya evde sabun paketleme işi veren firmaları merak ediyorsunuzdur. Ben de Antalya evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını sizlere sunacağım.

Hazırsanız, birlikte evde sabun paketleme işinin ayrıntılarına göz atalım!

Antalya Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

 

Antalya Evde sabun paketleme işi yapmak için, firmalarla iletişime geçmeden önce size evde sabun paketleme işini nasıl yapacağınızı madde madde aktarmak istiyorum.

 

Antalya Evde sabun paketleme işi adımları:

  1. Firma, adresinize kargo ile ürünleri gönderir.
  2. Kutu içerisinde kitapçık ve talimatları içeren bir dosya bulunmaktadır.
  3. Bu talimatlara göre, sabun kutusunu düzelterek, içerisine uygun renkte ya da kokudaki sabunu yerleştirmeniz talep edilir.
  4. Sonrasında, süslemeleri de yaparak paketlemeyi tamamlarsınız.
  5. Yaptığınız paketleme miktarına göre, kazancınız atacaktır.
  6. Size gelen tüm ürünleri doğru şekilde paketledikten sonra, firmaya yeniden kargoya vererek ödemenizi alabilirsiniz.

Güvenilir birçok firmanın evde paketleme işi telefon numarasına web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz!

Önemli Bilgi!

Antalya Evde sabun paketleme işi veren firmalara ulaşmak için site dışında yorum bölümünden de iletişim bilgilerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz.

 

Yorum bölümünden başvuru yaptığınız takdirde, firmalar sizinle iletişime geçer ve başvurularınız değerlendirilir. Ayrıca sizden kaparo talep eden firmalara itibar etmeyin.

Antalya Evde Sabun Paketleme İşi Kazancı

 

Antalya Evde sabun paketleme işi kazancınızın ne kadar olacağını merak ediyorsunuz eminim. Üstelik hiç maliyet ödemeden kazanç tamamen size kalacak.

Bu noktada bilmeniz gereken en önemli bir husus var. Ne kadar hızlı olur ve ne kadar fazla paketleme işi yaparsanız, o kadar fazla para kazanırsınız.

 

Yine de Antalya Evde sabun paketleme işi yapmadan önce sizin için ortalama kazanç tablosunu aşağıda sergiledik. Bu oranlar iş miktarına göre yükselebilir ya da azalabilir.

Paketleme sayısı Kazanç
200 adet 1.500 TL
400 adet 3.000 TL
600 adet 4.500 TL
800 adet 6.000 TL
1000 adet 7.500 TL
1200 adet 9.000 TL

evde sabun paketleme işi kazancı

Daha fazla kazanmak ve prim ile gelirinizi arttırmak için bir ekip kurabilirsiniz. Ekibiniz olduğu takdirde hem prim kazanır, hem de evde paketleme işi miktarınızı arttırabilirsiniz.

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, ortalama olarak aynı ücreti ödese de; sabunun türüne ve yapısına göre gelir miktarı da artmaktadır. Firmayla görüşme sırasında, kesin kazancınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İŞKUR Antalya Evde Sabun Paketleme İşi Başvurusu

 

İŞKUR evde sabun paketleme işi başvurusu için ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Size sunacağım adımları takip ederek kolayca başvuru yapabilirsiniz. İşte o adımlar:

  1. Başvuru yapmak için, ilk olarak yorum bölümünden mail adresinizi ve yaşınızı yazın.
  2. Yorum yaptıktan sonra mail adresinizi sıklıkla kontrol edin, firmalar sizinle iletişime mail üzerinden geçecektir.
  3. Mail adresiniz ile başvuru yapmak istemiyorsanız, sıraladığımız telefon numaralarını arayarak birebir başvuru yapın.

Aşağıda yer alan evde sabun paketleme işi iletişim bilgileri ile iletişime geçebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Antalya Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

 

Evde ek iş olarak sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız, bu işi veren firmalara ulaşmanız gerekiyor. Bunun için bazı yöntemler var:

Peki bu bilgilere nasıl ulaşacaksınız? Hemen anlatıyorum. Google “Haritalar” kısmını açın. Sonra yaşadığınız şehri yazarak ardına – kimya sanayi fabrikaları – yazın. Karşınıza çıkan firmaların iletişim adresleri karşınıza çıkacak.

İster telefon numaralarından, ister direkt adrese giderek yetkili kişilerle görüşebilirsiniz. Şimdi vereceğim evde sabun paketleme işi iletişim numaralarını da kullanabilirsiniz.BAŞVURU BÖLÜMÜ

Please enter your comment!
Please enter your name here